בניית אתרים לעסק קטן? האם עסק קטן צריך את זה?

בניית אתרים לעסק קטן? אני צריך את זה?
מאת : רונית אדלר מעצבת אתרים, עוסקת ב בניית אתרים לעסקים קטנים.

פעמים רבות פונים אלי בשאלה: אני בעל/ת עסק קטן שרוצה להשקיע בשיווק העסק שלי. והמשאבים כמובן, מוגבלים. במה להשקיע? אני ממליצה על בניית אתרים גם לעסק קטן. התגובות חוזרות על עצמן- חשבתי על זה אבל… זה לא יקר? אני מאוד רוצה אתר לעסק שלי אבל… אולי בהמשך.

אז יש לי חדשות בשבילכם בעלי עסק קטן – בניית אתר אינטרנט לעסק קטן אינו עוד בגדר מותרות אלא חובה.

כי אם אתה לא שם אתה לא קיים.

אז בואו נעשה סדר. מה בעצם נותן אתר אינטרנט לעסק קטן? היום אתר האינטרנט שלנו הינו כרטיס הביקור של המאה ה- 21. למעשה כפי שבעבר היה ברור לנו שלכל בעל עסק הכרחי שיהיה כרטיס ביקור, היום לכל עסק גם לעסק קטן– חשוב שיהיה אתר אינטרנט.

חשוב? אולי אפילו הכרחי. ואני מסבירה.

בניית אתרים לעסק כמקור מידע נוסף על העסק הקטן שלך –

כל מי שכבר מכיר/פגש אותך ורוצה לדעת יותר על העסק הקטן שלך, לברר פרטים נוספים עליך, על מוצריך/שירותיך, יחפש את המידע הזה באינטרנט. בניית אתר אינטרנט לעסק הקטן שלך תאפשר לך לפרוש את משנתך, לתת מידע על שירותיך/מוצריך, פרטי התקשרות, דרכי הגעה, ורושם כללי עליך ועל העסק הקטן שלך. לקוחות פוטנציאליים יוכלו לבחון שוב את העסק שלך ואת המוצרים/שירותים שהוא מציע לפני פגישה וגם לאחריה.

בניית אתרים כדרך להשגת לקוחות חדשים לעסק קטן–

1. הרבה ממי שמחפש את סוג המוצר/שירות אותו מספק העסק שלך יעשה זאת באינטרנט. הלקוח פונה למנועי החיפוש, ובמידה וכחלק מתוצאות החיפוש יעלה גם אתר האינטרנט של העסק הקטן שלך, הנה הגעת ללקוח חדש שאולי לא היית יכול להגיע אליו בדרך אחרת. רק לידיעתכם, אל אתר אינטרנט של עסק קטן יכולות להיות עשרות מאות ואפילו אלפי כניסות בחודש. חישבו על זה כך – כל אותם אנשים שאין באפשרותך להציג בפניהם את כרטיס הביקור שלך באופן פיזי, יכולים לצפות בכרטיס הביקור שלך באינטרנט. כלומר בניית אתר אינטרנט תאפשר לכם להגיע אל אחוזים גבוהים יותר של קהל היעד של העסק הקטן שלכם, ולהרחיב את שוק לקוחותיכם.2. ניתן לפרסם את האתר של העסק הקטן שלך במקומות "אינטרנטיים" כמו אינדקסים, פורטלים, אתרי מאמרים ועוד- גם בדרך זו גולשי אותם אתרים יוכלו "להתקל" באתרך והנה לנו עוד קבוצה של לקוחות חדשים.

בניית אתר אינטרנט כמסייע בשימור לקוחות-

ממחקרים עולה כי השגת לקוח חדש עולה פי 6 יותר מאשר שימור לקוח קיים. על מנת לסייע בשימור לקוחות קיימים ניתן להשתמש באתר העסק הקטן שלך. באתר שלך תוכל להציע מבצעים, לבקש מהגולשים להרשם לעיתון מקוון (ניוזלטר), להציע הנחות לרוכשים דרך האתר ועוד. בדרכים אלו תוכל לשמר ביעילות ובקלות ובייחוד בזול את הלקוחות הקיימים שלך.

ויש עוד. סיבות רבות למה זה כדאי. למה כדאי אתר אינטרנט לעסק קטן. למה אתה חייב בניית אתרים.

בניית אתרים כשהתקציב אינו מאפשר

אוקיי אתם אומרים השתכנעתי. אבל מה עושים אם כך כאשר המצב הכלכלי אינו ברור, הימים ימי מיתון ואיננו רוצים להוציא סכום כסף גדול ב בניית אתרים לעסק הקטן שלנו?

יש לי חדשות טובות! יש פתרון! קיימות פלטפורמות המאפשרות בניית אתרים לעסק קטן כך שיהיה יעיל, איכותי ברמה גבוהה. אתר שמאפשר לך בעל העסק הקטן לעדכן באופן עצמאי (גם אם אתה לא מומחה למחשבים- לא לדאוג), וכל זאת במחיר סביר. נכון. אפשר להמנע מהוצאה של אלפי שקלים על בניית אתרים.

אז עכשיו אתם יודעים הכול. זה אפשרי! הגיע הזמן לקחת את העסק קדימה,

הגיע הזמן לאתר אינטרנט גם לעסק הקטן שלכם!

בנית אתר אינטרנט לעסק קטן – כי הגיע הזמן!

לפרטים נוספים על בניית אתר אינטרנט לעסק קטן בתקציב משתלם בדקו כאן:

או צרו קשר עכשיו רונית אדלר 054-4625033

השאר תגובה